Повернутися до звичайного режиму
/Files/images/1_veresnya_2021/изображение_2022-02-16_105952.png
/Files/images/karantin/3333.jpg
/Files/images/karantin/4444.jpg /Files/images/do_uvagi_pershoklasnikv/4.jpg/Files/images/do_uvagi_pershoklasnikv/3.jpg/Files/images/do_uvagi_pershoklasnikv/2.jpg

Перші 100 днів у школі бачили все:

тихі уроки і галасливі перерви,

дитячий сміх і сльози,

несподівані подарунки і безповоротно загублені речі,

важкі підйоми зранку і жалкування на вихідних, що лишаєтесь вдома,

невпевнені гачечки і прописні літери,

несміливі симпатії і задерикуваті конфлікти…

100 днів у школі
/Files/images/cheki/изображение_viber_2020-12-06_09-43-06.jpg

Дорогі військовослужбовці та ветерани Збройних сил України ! Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом.

Окремі вітання військовослужбовцям військової частини А2860 та всім,хто захищав мир в зоні ООС .Ми знаємо,що для багатьох з вас армія-це не тільки професія,а й справа всього життя.

Ви стали прикладом для молоді,взірцем патріотизму,відваги,мужності,героїзму і вірності своїй Батьківщині. Нехай ніколи не вичерпується сила вашого духу,відданість українському народові,а ваші рідні і близькі будуть для вас надійним тилом. Миру і спокою на рідній землі!


До уваги учнів та батьків Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст

ВІДНОВЛЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Данилівська ЗОШ І-ІІІ ст продовжує перебувати в помаранчевій зоні.

02 листопада 2020 року ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ освітній процес для учнів 1-11 класів у звичайному режимі, відповідно до Тимчасового порядку організації освітнього процесу Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст на час дії карантину.

Просимо всіх учасників освітнього процесу цілковито дотримуватись протиепідемічних заходів та інших рекомендацій щодо профілактики захворювання на COVID - 19

Шановні батьки, у разі виявлення у дитини симптомів захворювання на ГРЗ, просимо вас залишати їх вдома та звернутися за консультацією до сімейного лікаря.

ТІЛЬКИ СПІЛЬНО МИ МОЖЕМО ПРОТИСТОЯТИ ЕПІДЕМІЇ!

/Files/images/cheki/изображение_viber_2020-10-30_18-33-41.jpg


/Files/images/cheki/изображение_viber_2020-10-14_11-17-25.jpg

Колектив Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. вітає всіх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та з Днем захисника України!

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородство, свято справжні чоловіків і жінок,

свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо щирі вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо здоров'я, добра, мирного неба над головою.


/Files/images/cheki/2222.jpg/Files/images/cheki/3.jpg

Ось і пройшли, промайнули, полетіли 2 тижні навчання в школі...

"Прийшли навчатися!" - кажуть діти. "Ми зробимо для цього все можливе", - відповідають працівники школи. І дійсно, працюємо, адже всім зрозуміло, що коронавірус не відступив.

Адміністрацією школи були розроблені загальні правила роботи Данилівської ЗОШ з 1 вересня, і на сьогоднішній день хочеться подякувати батькам та учням школи за розуміння і терпіння в цей нелегкий для всіх нас час.

Зі словами подяки ми також звертаємося до в.о голови Данилівської с/Ради Верещак Тетяни Михайлівни, яка придбала для школи 2 безконтактних термометри( адже однією з умов безпечного навчання є обов'язкове вимірювання температури працівників та учнів школи).

Дякуємо за підтримку! Температури 36,6!!!

/Files/images/cheki/b5eba3ef578762f1b284a2381ab84fb6ed04fbb2.jpeg

ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

В Данилівській ЗОШ І - ІІІ СТУПЕНІВ:

( На основі постанови Міністерства охорони здоров’я України від 22.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19»

25 серпня, на засіданні педагогічної ради Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст., було погоджено програму організації освітнього процесу в закладі в умовах встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів. Пропонуємо вам ознайомитися з основними положеннями даної концепції.

2020/2021 навчальний рік у Данилівській ЗОШ І-ІІІ ст. розпочнеться відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в регіоні на 01.09.2020 р., а саме:

1) «зелений», «жовтий» або «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки – відвідування закладу освіти здобувачами загальної середньої освіти буде дозволено в звичайному режимі;

2) «червоний» рівень епідемічної небезпеки – відвідування закладу освіти здобувачами загальної середньої освіти буде заборонено, а отже, освітній процес забезпечуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

Рішення щодо особливостей організації освітнього процесу в умовах згаданих рівнів епідемічної небезпеки приймає педагогічна рада закладу освіти з урахуванням рекомендацій, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України.

Навчальний процес в Данилівській ЗОШ І-ІІІ ст. проходитиме з урахуванням:

- вимог соціального дистанціювання;

- регулярного моніторингу та аналізу відвідування занять учнями з метою раннього виявлення збільшення захворюваності та інформування служби громадського здоров'я у випадку різкого збільшення;

- дотримання вимог законодавства про освіту.

З метою забезпечення та створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році в закладі ,обладнано спеціальне приміщення для тимчасового перебування учасників освітнього процесу в разі виявлення в них симптомів гострого респіраторного захворювання та/або підвищеної температури. З урахуванням практики соціального дистанціювання та уникнення скупчення, спрямованих на мінімізацію контактування з іншими особами буде вжито наступних заходів:

Режим роботи школи:

1.Свято Першого вересня цього року відбудеться о 8:30 у такому форматі : святкова радіолінійка , проведення першого уроку «Подорож до країни Знань» по класам.

2.Учні та їхні батьки проінформовані класоводами та класними керівниками про правила організації освітнього процесу, відвідування закладу освіти та перебування в ньому в умовах профілактики розповсюдження коронавірусної інфекції (СОVID-19).

3.Вхід до школи родичів учасників навчального процесу з початком навчального року буде обмеженим . Дозволяється доступ батькам учнів 1-го класу в масках або респіраторах після проходження температурного скринінгу. За потреби доступ батькам учасників навчального процесу потрібно погоджувати індивідуально з адміністрацією школи.

Масочний режим та температурний скринінг:

4. Учні та вчителі до закладу освіти заходять у масці, яка закриває рот і ніс. У приміщенні класу учасники освітнього процесу перебувають без масок.

5. Медична сестра школи проводить моніторинг стану здоров'я працівників закладу освіти шляхом термометрії та опитування щодо самопочуття. Вчителі з температурою тіла вище 37,2 до роботи не допускаються.

6. Класні керівники організовують регулярну комунікацію з батьками учнів для з’ясування стану здоров'я їхніх дітей та опитувати школярів щодо самопочуття.

7. Тривалість уроків та перерв відповідно до Державних санітарних правил і норм.

8. Організовано чіткий режим допуску учнів до закладу, якого ми просимо дотримуватися.

Допуск учнів до школи відбуватиметься через чотири входи. Навчальний процес починається о 8:30 год.

/Files/images/cheki/1.png /Files/images/cheki/2.png

Центральний вхід – 6-А, 6-Б, 7 , 11 класи.

ІІ-й вихід(поруч з дитячою гардеробною): 1 ,3-А, 3-Б, 4 класи.

ІІІ вхід (поруч кабінету медичної сестри):2 ,4-Б, 5 ,8 , 9-Б класи.

IV вхід (поруч із кабінетом завгоспа): 10, 9-А класи .

Навчальний процес згідно епідеміологічних вимог

9. Для мінімізації пересування учнів у приміщеннях закладу за класами закріплено навчальні кабінети, в яких учні будуть навчатися стаціонарно (окрім занять з фізики, англійської мови, хімії, інформатики).

10. Завідувачами навчальними кабінетами створюються умови для мінімізації ризику інфікування, систематично здійснюється дезінфекція поверхонь та провітрювання під час перерв.

11. Класними керівниками та завідувачами навчальними кабінетами створюються місця для дезінфекції рук, забезпечується наявність засобів дезінфекції та розміщення контейнерів для використаних засобів індивідуального захисту. Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен учень обов’язково повинен мати ємність з водою(не газованої та не солодкої) з розрахунку на робочий день.

12.Учням школи, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту тільки при наявності захисної маски або респіратора. Підвезення учнів здійснюється у межах кількості місць для сидіння.

Прибирання приміщень

14. Технічний персонал та працівники їдальні забезпечені миючими та дезінфікуючими засобами, інвентарем.

15. Технічними працівниками у закріплених за ними навчальних приміщеннях та на прилеглих територіях закладу систематично здійснюються профілактичні роботи: вологе прибирання, дезінфекція поверхонь, перевірка вікон щодо забезпечення наскрізного та кутового провітрювання без залучення учнів до проведення вищезазначених заходів.


Дорогі наші випускники 11 класу!!! Цей рік у вас особливий! Ви стаєте дорослими людьми, а це дуже відповідально. Вам доведеться самостійно приймати рішення, тільки від вас самих тепер залежатиме подальше життя. В приємні моменти час летить непомітно. Настільки ж швидко пролетіли і шкільні роки в рідній Данилівській школі. У кожного з вас обов'язково все складеться, треба лише докласти трохи зусиль і сміливо долати труднощі. Більшість з вас стануть студентами і переживуть ще чимало чудових хвилин, але школа залишиться у ваших серцях на все життя. Ми хочемо побажати вам щасливої життєвої дороги, хороших друзів, втілення заповітних бажань і успішного вибору професії. Вірте, що попереду вас чекає найцікавіше!!!

Випускний 11 клас 2020 року Данилівської ЗОШ І-ІІІст.

Фінансовий звіт по Данилівській ЗОШ І-ІІІ ст. (2019 - 2020 н.р)

1.На кошти субвенції Данилівської с/Ради на відділ освіти Васильківської РДА було придбано,згідно накладної, слідуючі матеріали для поточного ремонту школи.

/Files/images/cheki/1.jpg/Files/images/cheki/2.jpg

2.Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога:

/Files/images/cheki/chek2/1.jpg/Files/images/cheki/chek2/11.jpg /Files/images/cheki/chek2/10.jpg/Files/images/cheki/chek2/12.jpg/Files/images/cheki/chek2/13.jpg/Files/images/cheki/chek2/14.jpg/Files/images/cheki/chek2/15.jpg/Files/images/cheki/chek2/16.jpg/Files/images/cheki/chek2/17.jpg/Files/images/cheki/chek2/18.jpg/Files/images/cheki/chek2/19.jpg/Files/images/cheki/chek2/2.jpg/Files/images/cheki/chek2/20.jpg/Files/images/cheki/chek2/21.jpg/Files/images/cheki/chek2/22.jpg/Files/images/cheki/chek2/23.jpg/Files/images/cheki/chek2/24.jpg/Files/images/cheki/chek2/25.jpg/Files/images/cheki/chek2/26.jpg/Files/images/cheki/chek2/27.jpg/Files/images/cheki/chek2/28.jpg/Files/images/cheki/chek2/29.jpg/Files/images/cheki/chek2/3.jpg/Files/images/cheki/chek2/30.jpg/Files/images/cheki/chek2/31.jpg/Files/images/cheki/chek2/32.jpg/Files/images/cheki/chek2/33.jpg/Files/images/cheki/chek2/34.jpg/Files/images/cheki/chek2/4.jpg/Files/images/cheki/chek2/5.jpg/Files/images/cheki/chek2/6.jpg/Files/images/cheki/chek2/7.jpg/Files/images/cheki/chek2/8.jpg/Files/images/cheki/chek2/9.jpg

/Files/images/Документ Microsoft Word.jpg


Учні Данилівської ЗОШ |-|||ст "Діти Київщини дякують лікарям!"

/Files/99042571_1340015769517656_1251598726124797952_o.jpg

... Нам заборонено ходити в школу чи на роботу та звелено залишатися вдома разом з сім'єю. Ви ж змушені працювати цілодобово та остерігатися своїх рідних.

Ми маємо можливість бути ізольованими та захищеними, та все ж залишаємося невдоволеними через карантинні обмеження. Ви ж знаходитесь в найбільшій групі ризику, та не дозволяєте собі здаватися чи вередувати.

Ви - лікарі, герої наших днів!Щохвилини ризикуєте своїм життям заради наших. Вашу працю неможливо оцінити. Ми завжди залишатимемося в боргу перед вами...

Ми, учні Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст., приєднуємося до обласного челенджу вдячності "Діти Київщини дякують лікарям!".

Нехай наша плата за ваші подвиги мізерна, та ми сподіваємося, що наші слова вдячності та підтримки зуміють піднести ваш дух, а молитви, що зараз линуть з серця кожного українця, додадуть вам сили Здоров'я вам, наснаги та незламності, дорогі лікарі!

Дякуємо, що бороните наші життя!

#дітикиївщинидякуютьлікарям

КНП ВРР "Васильківська центральна районна лікарня"

Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги

Данилівська ЗОШ I-III ст.

#карантин
#намнебайдуже
#дякую
#дякуюлікарям

/Files/images/IMG-aed20a90d1e10331debc42a7786d38d8-V.jpg

Колектив Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. вітає всіх МАМ зі святом! Залишайтеся завжди такими ж щирими, привітними, люблячими, неординарними, жіночними. Тільки самодостатні жінки виховують дійсно щасливих дітей, а щасливі діти-це найкраще, що може бути у цьому світі. Сонячних вам ранків і мирних днів! (ТЕМПЕРАТУРИ 36,6!!!)

Шановні учителі, учні та батьки!

Звертаємо вашу увагу на те, що карантин продовжено
до 11 травня 2020 року.

Надаємо роз’яснення щодо забезпечення підсумкового оцінювання учнів та організованого завершення навчального року у Данилівській ЗОШ І-ІІІст. (відповідно до листа МОН України 1/9-213 від 16.04.2020р.):

• завершити навчальний рік для учнів 1-10 класів 29.05.2020р.;

• продовжити організовувати освітній процес в умовах дистанційного навчання;

• забезпечити всім учням доступ до навчальних матеріалів та завдань шляхом використання різних засобів обміну інформацією (завдання знаходиться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=W9LbxzePpAI ).

На YouTube-каналы МОН https://www.youtube.com/channel/UCQR9sMWcZshAwYX-EYH0qiA?fbclid=IwAR3YaD8TcCAMKsZZp5dnBSRY5OjI0ifrVcruDY0Wfv3j2CUx7Sl56TCbX_w переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Публікуватимуться вони за розкладом – один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень також може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.

5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна

6 клас – ZOOM та News One

7 клас – 5 канал та ZIK

8 клас – Індиго та УНІАН

9 клас – Рада та UA:Культура

10 клас – UA.Перший

На сайті Васильківського РМК працює “Навчаємося дома”. Методисти РМК, разом з педагогами, продовжують роботу по наповненню матеріалами сайту.

• вчителям початкових класів, вчителям-предметникам подати графік дистанційних перевірочних та контрольних робіт класним керівникам з метою недопущення перевантаження учнів, графік розмістити на сторінках класів офіційного сайту закладу до 27.04.2020р.;

• в обов’язковому порядку вчителям-предметникам провести по всім дисциплінам річні контрольні роботи (форма на розсуд вчителя).

• річне оцінювання учнів здійснити з урахуванням результатів оцінювання за І та ІІ семестр навчального року;

• нагадуємо, що ДПА в 4-9 класах відмінено;

• продовжувати роботу по підготовці учнів 11-их класів до ДПА у формі ЗНО;

• учні 11-их класів отримають свідоцтва про здобуття повної середньої освіти лише після проходження ДПА (ЗНО);

• оформлення шкільної документації (класні журнали, журнали індивідуального навчання) буде проведено відповідно до графіка з 25.05.20 по 11.06.20р. при умові прийняття Урядом рішення щодо послаблення карантинних обмежень;

• для організованого заповнення сторінок класних журналів кожен учитель повинен мати інформацію щодо змісту проведених занять (відповідно до плану індивідуальної роботи) та результатів оцінювання;

• вчитель-предметник на сторінці класного журналу (по завершенню запису про зміст проведених уроків) вказує тему, яку неможливо було успішно опрацювати в умовах дистанційного навчання;

• організувати на початку 2020-2021н.р. вивчення даних тем та проведення вхідного оцінювання учнів з метою діагностування рівня навчальних досягнень за попередній навчальний рік;

• з метою запобігання поширення корона вірусної хвороби свято останнього дзвоника та випускні вечори у закладі проводитись не будуть;

• оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів завершити до 15.06.2020р. (графік видачі даних документів буде розроблений з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог);

• переведення учнів 1-10-их класів, випуск 9-их, 11-их учнів, зарахування до 1-их, 5-их, 10-их класів відбудеться відповідно до Порядку зарахування (наказ МОН України №367 від 16.04.1918р.).

З повагою адміністрація Даниліської ЗОШ І-ІІІ ст.

Шановні батьки, діти!
Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня.
Згідно структури 2019-2020 навчального року весняні канікули триватимуть з 30 березня по 5 квітня. В цей період дистанційне навчання не проводиться. По закінченню канікул продовжуємо працювати дистанційно. На жаль, інших варіантів немає. Здоров'я всім і терпіння
.

Як завантажити домашнє завдання під час карантину?

/Files/images/123.jpg

Раді Вас вітати на сайті Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст

"Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє". А.Барбюс

/Files/images/21686946_692818634237376_4846607742542799567_o.jpg

/Files/images/2.jpg/Files/images/RMK.jpg

/Files/images/La_strada_1_3.gif/Files/images/La_strada_2_2.gif

/Files/images/завантаження.jpg/Files/images/1.png
Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.