З 20 листопада по 5 грудня в школі проводилась акція "Діти Данилівки - воїнам АТО". Було зібрано багато теплих речей, написані листи і намальовані малюнки.

Безстрашний герой, житель Василькова Андрій довіз нашу допомогу в найгарячіші точки боїв. Хай бережуть його янголи-охоронці, а Бог дарує міцне здоров'я.

22 грудня у школу завітали волонтери Короп Юрій та Олена. Вони вручили на лінійці учням школи прапор, який передали бійці 26-ї бригади 2-го протитанкового дивізіону 6-ї батареї, що зараз знаходиться у Вуглегірську під Дебальцево. На прапорі вдячні воїни написали теплі слова: "Дякуємо за підтримку", "Без вас війна була би важкою", "Дякуємо за ваші добрі безстрашні серця", "Дякуємо. Ваші земляки з Великої Бугаївки". Прапор першими тримали у руках учні школи, які прибули в Данилівку із тимчасово окупованих територій. Від сьогодні прапор на почесному місці у куточку слави.

Пам'яті Небесної сотні

Вітаємо команду футболістів нашої школи, які стали срібними призерами у змаганні з футболу, присвячене пам'яті Небесної сотні.

/Files/images/OkXesmXuIAE.jpg

Діти - воїнам АТО

В рамках акції "Діти воїнам АТО" учні школи пошили прапор з оберегами від кожного класу. Його передали командиру 1-го батальйону імені Кульчицького. Він став не лише оберегом для воїнів, а й бойовим прапором. Вдячні бійці також передали волонтерам для учнів школи прапор, на якому написали свої теплі побажання і подяки: "З любов'ю від солдат", "Нашим нащадкам", "Дякуємо дітям України", "Спасибі. Старшина роти "Батя"". Учні нашої школи продовжують виготовляти обереги для мужніх захисників. Хай береже усіх Бог./Files/images/image1.JPG /Files/images/image2.JPG/Files/images/image3.JPG/Files/images/image4.JPG

Оберіг для воїна

Болить душа за Україну

Але надія не вгаса.

Зустріне мати живим свого сина,

І мирна зацвіте весна

Під таким гаслом учні школи провели чергову акцію "Оберіг для воїна". Всі роботи, ляльки-мотанки були відправлені у батальйон імені С.П. Кульчицького, який був сформований 13 березня 2014р. з бійців Самооборони Майдану, тобто з патріотів-добровольців.

/Files/images/20150318_123317.jpg /Files/images/20150318_124215.jpg

Зустріч з героями

7 травня в нашій школі пройшла зустріч з героями АТО Тимченком Віталієм, бійцем батальйону "Дика качка" Зведеного загону повітряних сил України та Степаненком Артуром, командиром танку батальйону "Звіробій". Діти дякували героям, дарували квіти, скандували "Героям слава!"Ця зустріч зародила у серцях дітей патріотичні почуття, любов до рідної України, гордість і повагу до захисників, які відстоюють свободу і незалежність нашої Батьківщини.

/Files/images/IMG_20150505_102247.jpg /Files/images/IMG_20150505_102155.jpg

Уроки мужності

/Files/photogallery/752/20150921_101949.jpg 24 вересня у нашу школу завітали демобілізовані бійці Збройних сил України: Степаненко Артур, старший сержант, командир танку окремого танкового батальйону "Звіробій" та Якубенко Василь, снайпер розвідроти 95 аеромобільної бригади. З перших днів Революції Гідності вони разом вистояли Майдан, потім пішли захищати нашу Батьківщину у найгарячіші точки на Сході нашої держави. Учні ставили багато запитань, розповіді наших захисників про тяжкі будні воїнів під час військових дій на Сході України справили на всіх незабутнє враження. Зворушлива зустріч закінчилася поетичною сторінкою. Школярі дякували воїнам і обіцяли зростати справжніми патріотами рідної землі:

Я дякую, солдате, за життя

Що я живу без куль над головою

За те, що маю я надію в майбуття...

Кiлькiсть переглядiв: 4363

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.