Режим роботи школи

1.Свято Першого вересня цього року відбудеться о 830 у такому форматі : святкова радіолінійка , проведення першого уроку «Подорож до країни Знань» по класам.

2.Учні та їхні батьки проінформовані класоводами та класними керівниками про правила організації освітнього процесу, відвідування закладу освіти та перебування в ньому в умовах профілактики розповсюдження коронавірусної інфекції (СОVID-19).

3.Вхід до школи родичів учасників навчального процесу з початком навчального року буде обмеженим . Дозволяється доступ батькам учнів 1-го класу в масках або респіраторах після проходження температурного скринінгу. За потреби доступ батькам учасників навчального процесу потрібно погоджувати індивідуально з адміністрацією школи.

Масочний режим та температурний скринінг

4. Учні та вчителі до закладу освіти заходять у масці, яка закриває рот і ніс. У приміщенні класу учасники освітнього процесу перебувають без масок.

5. Медична сестра школи проводить моніторинг стану здоров'я працівників закладу освіти шляхом термометрії та опитування щодо самопочуття. Вчителі з температурою тіла вище 37,2 до роботи не допускаються.

6. Класні керівники організовують регулярну комунікацію з батьками учнів для з’ясування стану здоров'я їхніх дітей та опитувати школярів щодо самопочуття.

7. Тривалість уроків та перерв відповідно до Державних санітарних правил і норм.

8. Організовано чіткий режим допуску учнів до закладу, якого ми просимо дотримуватися.

Допуск учнів до школи відбуватиметься через чотири входи.

Навчальний процес починається о 8:30 год.

Кiлькiсть переглядiв: 139

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.